حجاب و عفاف ، ارزش والای زن ایرانی

ر

 

 

زنان مسلمان

نوه‌ها، مغز بادام مادربزرگ و پدربزرگ ها !

 

گمان مي‌کنيد ارمغان پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها براي نوه‌هايشان چيست؟ يک عشق بي قيد و‌شرط . پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، مسئول تربیت نوه‌هايشان نيستند، با اين حال کار را با گذشت و فداکاري بدون هيچ چشمداشتي انجام مي‌دهند از سوي ديگر، آنها راه نجاتي براي فرزندانشان نيز هستند. گاهي نقش دايه را بازي مي‌کنند و گاهي به کارهاي عقب افتاده والدين بچه‌ها، مي‌رسند

ادامه مطلب...

پيوند کودکان با پدربزرگ ها و مادربزرگ ها

اگر تاکنون براي نگه¬داري و کمک به بزرگ کردن فرزندتان به پدر و مادر خود يا والدين همسرتان احساس نياز کرده باشيد، آن وقت درمي¬يابيد که چه قدر وجود آن¬ها و کمک¬شان مغتنم و ضروري است. اگر چه ممکن است بين پدربزرگ¬ها با فرزندان و نوه¬ها فاصله¬ي فيزيکي و اختلاف سليقه وجود داشته باشد ولي تشويق به ايجاد يک ارتباط نزديک و صميمي مي-تواند براي همه سودمند باشد.

ادامه مطلب...

همه چیز درمورد ارتباط پدر و مادر بزرگ با نوه ها

آرزوی هر پدر بزرگ و مادر بزرگی دیدن سلامت و رشد و تکامل نوه اش است. آنها برای نوه هایشان دوستان خوبی هستند ، با اینکه وظیفه ی تربیت کودک بر عهده شان نیست اما در این امر از کوچکترین چیزی دریغ نمی کنند. همچنین گاهی اوقات به پدر و مادر کودک نیز کمک می کنند تا والدین به کار های عقب افتاده شان برسند.

ادامه مطلب...

مادربزرگ ها با موی سفید خداحافظی کنید

اگر می خواهید موهایتان از این بیشتر سفید نشوند و روز به روز به تعداد انها افزوده نشود این معجون طبیعی و سنتی را تهیه وامتحان کنید مطمئن باشید ضرر نمی کنید

طب سنتی هندی برای درمان و پیشگیری از سفید شدن زودرس موها راه حل دارد.به اعتقاد درمانگران طب هندی با مصرف زنجبیل می توان این روند را به تعویق انداخت.

ادامه مطلب...

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %