حجاب و عفاف ، ارزش والای زن ایرانی

ر

 

 

زنان مسلمان

پنج خوراكی كه زنان حتما بايد مصرف كنند

به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا، یكی از مهمترین این پنج گروه سبزیجات دارای برگ‌های پهن و سبز رنگ هستند. محققان تاکید می کنند کهكه بدون گنجاندن این سبزیجات در رژیم غذایی روزانه تامین ریزمغذی‌های ضروری بدن امكانپذیر نخواهد بود.

ادامه مطلب...

پیشگیری از سرطان‌های شایع در زنان

 

 

 

خود مراقبتی در پیشگیری از سرطان‌های شایع در زنان نظیر سرطان سینه، تخمدان و رحم تاثیر بسزایی دارد. با توجه به آن که نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند و سلامت آنها به طور مستقیم در خانواده و جامعه تاثیر گذار است، باید سلامت این افراد در جامعه جدی گرفته شود.  

ادامه مطلب...

سازمان بهداشت جهانی از سلامت زنان می گوید

سازمان ها و نهادهای بین المللی از جمله سازمان بهداشت جهانی درارتباط با موضوعات مختلف در حیطه فعالیت خود مبادرت به ارائه اطلاعاتی در قالب گزارشاتی تحت عنوان «Fact Sheet» می نمایند.(1) با توجه به فرا رسیدن هفتم آوریل، روز جهانی سلامت از یک سو، و اهمیت توجه به سلامت زنان و دختران به طور خاص از سوی دیگر، مروری مختصر بر دیدگاه ها، اطلاعات و آمارهای ارائه شده توسط این سازمان در ارتباط با سلامت زنان و دختران ضروری و مفید به نظر می رسد.

ادامه مطلب...

۸تهدیدبراى سلامت زنان - پرشین وی

انجمن سلامت آمریکا در گزارشى ۸ عامل خطرساز براى سلامت زنان را معرفى کرد.
به گزارش پایگاه ملى ایتالیا (ansa)، انجمن سلامت آمریکا پس از تحقیقات ۳ ساله اى که بر روى ۲۳۹۱ زن در سنین بعد از یائسگى انجام داد، هشت عامل خطرساز را به ترتیب اهمیت به شرح زیر اعلام کرد:
۱- دیابت، ۲- چاقى، ۳- پرفشارى خون، ۴- سیگار، ۵- اختلال ریتم بیوالکتریک قلب، ۶- تغییر ضربان قلب (تپش قلب)، ۷ _ حمله قلبى، ۸- نارسایى کلیه.

ادامه مطلب...

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %